Clubfeest zaterdag 10 oktober 2026
Na een welverdiend zomerverlof is het nieuwe judoseizoen aangebroken. Tradities zijn er om in ere te houden dus dat nieuwe judoseizoen gaat dan ook van start met ons clubfeest. We nodigen jullie dan ook terug uit op een oude getrouwe locatie, Parothea in het centrum van Drongen, maar dit jaar op zaterdagmiddag. Deze editie gaan we voor een onbeperkt pastabuffet. Onze traiteur maakt voor jullie van 12u tot 15u onbeperkt pasta met zes verschillende sauzen. Voor elk wat wils: bolognese, kaas & ham, chicken tai, vijf kazen, zalm en napolitana (vegetarisch).
Het concept is intussen gekend: We huldigen onze kampioenen van het vorige seizoen, we geven jullie een overzicht van onze voorbije activiteiten en we kijken vooral ook vooruit naar ons nieuwe seizoen.
Steun de club door je aanwezigheid op ons clubfeest in Parothea, Oude abdijstraat 3, 9031 Drongen en dit op zaterdag 10 oktober 2026. U wordt er verwacht vanaf 11u en zal er dan met ons kunnen genieten van:
een aperitief, u aangeboden door onze club
een onbeperkt pastabuffet van 12u tot 15u
een dessertenbuffet
een tombola
De opbrengst van dit clubfeest gaat integraal naar onze clubwerking. Inschrijven is weliswaar verplicht en kan enkel online via:
https://forms.gle/svQnMko18vSVtpMH9.
Let wel op, het aantal plaatsen is beperkt tot 150 en we zijn elk jaar opnieuw uitverkocht! Snel inschrijven is dus de boodschap. Betaling gebeurt per overschrijving op BE64 9731 3257 1752 (met vermelding “clubfeest + naam clublid”). We hebben onze prijzen voor dit jaar nog steeds stabiel kunnen houden:
Kinderen -6 jaar komen en eten gratis
Kinderen 6-10 jaar: 15 EUR per persoon
Vanaf 11 jaar: 20 EUR per persoon
De club is eveneens op zoek naar personen die een steentje willen bijdragen door mee te helpen ons dessertenbuffet aan te vullen met eigen creaties en/of die tombolaprijzen kunnen aanleveren. Desserten kan je aanmelden bij je inschrijving. Tombolaprijzen mogen afgegeven worden aan Marnix.
Reacties (1)
De inschrijvingen lopen volop dus verzeker je plaatsen door zo snel mogelijk zelf in te schrijven!
Reageren en hartjes geven doe je met je account. Zo weet iedereen wie er aan het woord is.