Eindresultaat interclub Topsporthal Gent. Onze eerste ploeg verzekert zijn behoud in eerste klasse en eindigt op de zevende plaats. Speciale dank aan onze sterk houder van dienst Bruce die ons team op sleeptouw heeft genomen. Op deze tweede dag werden de volgende resultaten neer gezet:

JC Gent-Drongen -Top judo Antwerpen: 3-3
JC Gent-Drongen-Hamme: 2-4
JC Gent-Drongen-Koksijde: 1-5
JC Gent-Drongen-Olympia Brugge: 3-3

En onze jeugd ploeg toonde eindelijke hun ware kleuren en maakten op deze tweede dag brandhout van de tegenstand en eindigen uiteindelijk 5de in de eindstand. Slechts 2 individuele overwinningen te kort voor een podium plaats.

JC Gent-Drongen -Kluisbergen: 4-2
JC Gent-Drongen-Wingene: 4-2
JC Gent-Drongen-Tielt: 4-2
JC Gent-Drongen-Kortrijk: 3-3

Dikke proficiat aan iedereen en ook een dikke merci aan iedereen en medewerkers om dit groots event alweer tot een goed einde te hebben gebracht. We hebben dan ook een pracht team om dit te verwezenlijken. Jonas, Alain en Koen wensen we een spoedig herstel toe want ook deze interclub waren een paar van onze team leden gesneuveld.