De eerste dag van de Golden Cup in Zelzate zit erop. Tien van onze jeugdige judoka’s traden aan. Twee vonden het niet de moeite om te verwittigen dat ze niet konden afkomen. Geen nood de aanwezigen verdedigden onze clubeer met verve. Bij de U11 won Ramil alle drie zijn kampen. Robbe won 1 kamp. Victor vocht uitstekend maar slaagde niet in om af te werken. Voor Ico was het zijn eerste tornooi. Hij groeide over de  3 kampen maar moest deze keer nog zijn meerdere erkennen. Maar goed gevochten. Bij de U13 mocht Laura de spits afbijten met zilver tot gevolg. Wat niet slecht is voor haar comeback. Zilver was er ook voor Nathan en Otto. Van Nathan herinneren we ons zijn schitterende linkse ippon seio nage. En Otto maakte weer indruk met zijn seoi nage’s en O uchi gar’s. Enkel een kleine shido kon hem van het goud houden. Nils en Jim maakten brandhout van hun tegenstanders en wonnen goud. Felix was goed op weg om hetzelfde te doen maar verslikte zich tot tweemaal toe in zijn enthousiasme om zijn tegenstanders te gooien en werd gecounterd. Hier zat veel meer in dan 1 gewonnen kamp. Een ontgoochelde Felix weet het maar zal dezelfde fouten niet meer maken in de toekomst. Leergeld is betaald :-).