Beste leden, sympathisanten, ouders,

Ongebruikelijk en ongewoon richten we ons vandaag bij het begin van het nieuwe sportseizoen tot jullie.

Covid-19 en de bijzondere en snel wisselende maatregelen vanuit de overheid overstelpen ons dagelijks en hebben op ons allen een enorme impact, niet in het minst op onze sociale, sport- en ontspanningsbeleving.

Binnen deze context  zijn solidariteit, creativiteit en innoverend vermogen de vaste waarden om vol te houden en verder te gaan. Ook en in het bijzonder in de gezamenlijke passie die ons verbindt : de judosport, de clubwerking en het familiaal en de vriendschapsband die daar inherent deel van uitmaken.

Vanuit dit perspectief zijn we er klaar voor om opnieuw een uitgebreid aanbod van activiteiten – covidproof – aan te bieden en dit zonder aan de reeds scherpe lidmaatschapsbijdrage en of sociale tegemoetkomingen te raken.Vanaf september voorzien we in een wisselend schema wekelijks binnen- en buitentrainingen voor alle leeftijdscategorieën, ondersteund en begeleid door onze professionele en gemotiveerde trainers.

Het jaarlijks hoogtepunt van onze clubwerking met kampioenenviering – voorzien op 3 oktober – wordt vooruitgeschoven naar een later tijdstip, wanneer het “bubbel”-gegeven wordt uitgebreid en er opnieuw in groten getale met “bubbels” kan gevierd worden.

Voor kampioenschappen, interclubs,…is het nog even wachten op de praktische modaliteiten die vanuit de Vlaamse Judofederatie naar voren zullen worden geschoven. Ondertussen bereiden we ons voor en voorzien we reeds (geïndividualiseerde) drinkbekers voor de X-team en interclubleden en starten we reeds met de voorverkoop van de nieuwe moderne t-shirts en pullovers. Ook de allerkleinsten onder ons vergeten we niet…een stickerboekactie staat in de steigers.

Belangrijke nieuwigheden vinden jullie terug op de volgende pagina. Bovendien vinden jullie deze info ook terug op onze website en via de FB-groep van onze club! Eveneens zullen we vanaf nu periodisch een nieuwbrief versturen per email. Ook deze brief zal per email verstuurd worden. Indien jullie deze brief niet via email gekregen hebben, wil dit zeggen dat wij niet over jullie meest recente emailadres beschikken. Gelieve dan het juiste email adres te laten weten aan Hendrik.

Wij zijn er klaar voor om dit samen met jullie allen opnieuw te beleven: het judovirus dat we allemaal hebben, geeft ons de kracht om door te gaan!

Het bestuur van Judoclub Gent-Drongen

NIEUWE UURREGELING

Ten gevolge van de beperkingen opgelegd door de COVID-maatregelen hebben we ons trainingsschema tijdelijk moeten aanpassen. We hebben geïnvesteerd in extra trainingsuren zodat elke leeftijdsgroep nog steeds van 3 judotrainingen per week kan genieten. In tabel 1 vinden jullie het nieuwe voorlopige trainingschema terug. Annulaties t.o.v. van de vroegere trainingsuren zijn in het rood aangeduid. Nieuwe of gewijzigde uren zijn in het groen aangeduid.

Tabel 1: Overzicht trainingen  september-December 2020.

Jeugd U13: 6-12 jaarVolwassenen U13+: >13 jaarPlaats
Maandag18u30 - 20u0018u30 - 20u00
Keiskant
Woensdag17u15 - 18u30 (8-12 jaar)18u30 - 20u00Bourgoyen
Donderdag18u30 - 20u0018u30 - 20u00Keiskant
Vrijdag19u30 - 20u30 (8-12 jaar)20u30 - 21u45Bourgoyen
Zaterdag09u00 - 10u3010u30 - 12u00GUSB
Zondag09u00 - 10u3010u30 - 12u00GUSB

OPGELET volgende extra COVID maatregelen zullen gelden: Het betreden van de sporthal GUSB en KEISKANT is enkel toegestaan voor de judoka’s. Ouders en toeschouwers zijn niet toegelaten (uitzondering voor het inschrijven van nieuwe leden op de eerste les). Judoka’s ouder dan 12 jaar dragen bij het betreden van de sporthal, elke verplaatsing van en naar de kleedkamer/tatami een mondmasker. Handen worden ontsmet en  de aangeduide looplijnen worden gevolgd. In het GUSB is er een kwartier voorzien om te wisselen tussen beide groepen.  De tweede groep wacht buiten de sporthal tot groep 1 de sporthal heeft verlaten. Douches in het GUSB mogen niet gebruikt worden. Douches in de Keiskant kunnen wel nog gebruikt worden. Omdat er een beperking is in oppervlakte per sporter en om latere contactopsporing mogelijk te maken dient men vooraf online in te schrijven. Dit kan wekelijks. Indien je niet kan komen dan dien je 12h op voorhand te verwittigen zodat iemand anders jouw plaats kan in nemen. Bij de minste ziektesymptomen, speel je op zeker en blijf je thuis. Het is ieders verantwoordelijkheid om de clubwerking niet in gevaar te brengen.

Beste leden, sympathisanten, ouders,

Ongebruikelijk en ongewoon richten we ons vandaag bij het begin van het nieuwe sportseizoen tot jullie.

Covid-19 en de bijzondere en snel wisselende maatregelen vanuit de overheid overstelpen ons dagelijks en hebben op ons allen een enorme impact, niet in het minst op onze sociale, sport- en ontspanningsbeleving.

Binnen deze context  zijn solidariteit, creativiteit en innoverend vermogen de vaste waarden om vol te houden en verder te gaan. Ook en in het bijzonder in de gezamenlijke passie die ons verbindt : de judosport, de clubwerking en het familiaal en de vriendschapsband die daar inherent deel van uitmaken.

Vanuit dit perspectief zijn we er klaar voor om opnieuw een uitgebreid aanbod van activiteiten – covidproof – aan te bieden en dit zonder aan de reeds scherpe lidmaatschapsbijdrage en of sociale tegemoetkomingen te raken.Vanaf september voorzien we in een wisselend schema wekelijks binnen- en buitentrainingen voor alle leeftijdscategorieën, ondersteund en begeleid door onze professionele en gemotiveerde trainers.

Het jaarlijks hoogtepunt van onze clubwerking met kampioenenviering – voorzien op 3 oktober – wordt vooruitgeschoven naar een later tijdstip, wanneer het “bubbel”-gegeven wordt uitgebreid en er opnieuw in groten getale met “bubbels” kan gevierd worden.

Voor kampioenschappen, interclubs,…is het nog even wachten op de praktische modaliteiten die vanuit de Vlaamse Judofederatie naar voren zullen worden geschoven. Ondertussen bereiden we ons voor en voorzien we reeds (geïndividualiseerde) drinkbekers voor de X-team en interclubleden en starten we reeds met de voorverkoop van de nieuwe moderne t-shirts en pullovers. Ook de allerkleinsten onder ons vergeten we niet…een stickerboekactie staat in de steigers.

Belangrijke nieuwigheden vinden jullie terug op de volgende pagina. Bovendien vinden jullie deze info ook terug op onze website en via de FB-groep van onze club! Eveneens zullen we vanaf nu periodisch een nieuwbrief versturen per email. Ook deze brief zal per email verstuurd worden. Indien jullie deze brief niet via email gekregen hebben, wil dit zeggen dat wij niet over jullie meest recente emailadres beschikken. Gelieve dan het juiste email adres te laten weten aan Hendrik.

Wij zijn er klaar voor om dit samen met jullie allen opnieuw te beleven: het judovirus dat we allemaal hebben, geeft ons de kracht om door te gaan!

Het bestuur van Judoclub Gent-Drongen

NIEUWE UURREGELING

Ten gevolge van de beperkingen opgelegd door de COVID-maatregelen hebben we ons trainingsschema tijdelijk moeten aanpassen. We hebben geïnvesteerd in extra trainingsuren zodat elke leeftijdsgroep nog steeds van 3 judotrainingen per week kan genieten. In tabel 1 vinden jullie het nieuwe voorlopige trainingschema terug. Annulaties t.o.v. van de vroegere trainingsuren zijn in het rood aangeduid. Nieuwe of gewijzigde uren zijn in het groen aangeduid.

Tabel 1: Overzicht trainingen  september-December 2020.

Jeugd U13: 6-12 jaarVolwassenen U13+: >13 jaarPlaats
Maandag18u30 - 20u0018u30 - 20u00Keiskant
Woensdag17u15 - 18u30 (8-12 jaar)18u30 - 20u00Bourgoyen
Donderdag18u30 - 20u0018u30 - 20u00Keiskant
Vrijdag19u30 - 20u30 (8-12 jaar)20u30 - 21u45Bourgoyen
Zaterdag09u00 - 10u3010u30 - 12u00GUSB
Zondag09u00 - 10u3010u30 - 12u00GUSB

OPGELET volgende extra COVID maatregelen zullen gelden: Het betreden van de sporthal GUSB en KEISKANT is enkel toegestaan voor de judoka’s. Ouders en toeschouwers zijn niet toegelaten (uitzondering voor het inschrijven van nieuwe leden op de eerste les). Judoka’s ouder dan 12 jaar dragen bij het betreden van de sporthal, elke verplaatsing van en naar de kleedkamer/tatami een mondmasker. Handen worden ontsmet en  de aangeduide looplijnen worden gevolgd. In het GUSB is er een kwartier voorzien om te wisselen tussen beide groepen.  De tweede groep wacht buiten de sporthal tot groep 1 de sporthal heeft verlaten. Douches in het GUSB mogen niet gebruikt worden. Douches in de Keiskant kunnen wel nog gebruikt worden. Omdat er een beperking is in oppervlakte per sporter en om latere contactopsporing mogelijk te maken dient men vooraf online in te schrijven. Dit kan wekelijks. Indien je niet kan komen dan dien je 12h op voorhand te verwittigen zodat iemand anders jouw plaats kan in nemen. Bij de minste ziektesymptomen, speel je op zeker en blijf je thuis. Het is ieders verantwoordelijkheid om de clubwerking niet in gevaar te brengen.