Deny Altemirov did it again! Deny is op het BK seniors Vice-Belgisch kampioen geworden in de klasse – 66 kg. In de eerste ronde versloeg Deny de heersende Waalse kampioen. In de tweede kamp won Deny met twee waza ari’s van Jasper Lefevere. In de finale ging de kamp goed op maar twijfelde Deny eventjes in zijn ura nage overname en werd hij gecounterd 1 min voor het einde. Waza ari tegen en te weinig seconden om de goed verdedigende tegenstander nog te doen plooien. Maar toch alweer knap zilver. Sommige mensen beginnen dit misschien al als vanzelfsprekend te vinden dat Deny medailles op het BK pakt. Maar dit is het allerminst. Dit is het resultaat van doorgedreven en vol gehouden trainen. Een echt voorbeeld voor onze jeugd.Trots dat je steeds keer op keer onze club op deze manier zo in the spotlight zet.