We hebben weer geknald gisteren en dat zowel als organisatie als onze judoka’s. Bruce won goud, Seba en Umar zilver. Brons was er voor Robin, Göran, Marwan, Gabriel en Oscar. Maar ook onze andere judoka’s die naast het podium vielen toondrn verdienstelijk judo met verschillende gewonnen kampen. En dit werd afgetopt met een inspirerende masterclass gegeven door sensei Nuno Delgado. Jammer genoeg twee gekwetsen van onze club. Maarten heeft een breuk in de pols opgelopen en Ahmad een spierscheur in de schouder. Spoedig herstel gewenst. En ten slotte nog een bedanking voor al onze vrijwilligers die weer meer dan 100 procent van zichzelf gaven. Zonder jullie is dit niet mogelijk. En voor de deelnemers van ons tornooi we zijn ons bewust van de te lange wachttijden van het tornooi en passen volgend jaar onze wegingsuren aan. Wie foto’s heeft van de gemedaiilleerden of het event die mogen dit hieronder posten.

Evenement gerealiseerd is met steun van Sportdienst Stad Gent.